Voor LG G3 D850 D851 D855 Lcd-scherm Touchscreen Digitizer Vergadering Frame Onderdelen

k892

€18.71

-0.98

€19.69

-4 %

Nieuw product


specificaties
LCD Kit:
ja
Touchscreen Type:
capacitieve Scherm
Display Resolutie:
2560x1440
Screen:
5.5 "
Model Nummer: voor D850 D851 D855 • BELANGRIJK •
• LEES VOORDAT •
• MAKEN UW AANKOOP •
D ue de limited supply en hoge kosten gerelateerde dit product, het is belangrijk dat u begrijpen en akkoord met de volgende: • We foto 's van de werkelijke product voordat het verzending u. dit is voorkomen potentiële meningsverschillen met de uiteindelijke koper. als u poging om het product, het heeft om in precies dezelfde staat als we verscheept u, of worden daadwerkelijk defect. het ons team van technici bepaalt dat het product was in feite in staat, dan uw terugbetaling kan ontkend of u kunnen worden gebracht een re-stocking fee. • We raden met een opgeleide bekwame of professionele technicus installeren deze vervanging deel. • installatie-instructies en reparatie tools zijn niet inbegrepen maar beschikbaar op onze. • alle onderdelen zijn getest en doorgegeven door kwaliteitscontrole vóór verzending. • sommige producten hebben flex kabels bevestigd die zeer fragiel en kan gemakkelijk beschadigd of gescheurd als niet behandeld goed. zodra het product is geïnstalleerd of als installatie poging is gemaakt en de kabel of flex gescheurd of beschadigd de producten niet langer in aanmerking voor terugkeer. • iedereen van deze LCD 's heeft een uniek serienummer, we associëren dit om de koper in onze records. • elk een van deze LCD 's heeft ook een unieke stempel die laten ons identificeren de product als ours. gelieve ervoor dat als u het terug, je ons in feite de product we verkocht u. indien wij iets verschillende dan wat we verzonden u, zal het beschouwd fraude en wij de passende maatregelen. • gelieve test de LCD voordat final installatie en verwijderen de voor-en achterkant protector en alleen overgaan als u 100% tevreden met het Product, Wij Niet Accepteren terugkeer als de front of back protector is verwijderd en LCD Werd Geïnstalleerd In de Frame. We kan vragen voor foto voordat Goedkeurt een terugkeer verzoek. bedankt. • is professionele Installatie Aanbevolen, ik zal niet verantwoordelijk voor schade veroorzaakt om uw telefoon of lcd montage tijdens installeren dus kopen en installeren op eigen Risico, rendementen worden alleen geaccepteerd als item in dezelfde staat als het werd verzonden naar u ervoor u de juiste deel voor rechts model u zoekt voorkomen bedankt voor Uitziende Vragen Vraag groothandel? als u een digitale reparatie centrum uitziende voor een sterke leverancier of als u desire om onze items in grote hoeveelheden, u kunt contact direct. opgeven uw gewenste hoeveelheid items en de specifieke merk en model nummer. dan, onze afdeling klantenservice zal contact u binnen 48 uur.

Tags: Goedkoop Voor LG G3 D850 D851 D855 Lcd scherm Touchscreen Digitizer Vergadering Frame Onderdelen, Hoge Kwaliteit Voor LG G3 D850 D851 D855 Lcd-scherm Touchscreen Digitizer Vergadering Frame Onderdelen, Chinese Mobiele Telefoon Lcd Leveranciers

Kleur Black No Frame, White No Frame, Gold No Frame, Black With Frame, White With Frame, Gold With Frame
Modelnummer D850 D851 D855
Merknaam LISM
Scherm > 3"
LCD Kit Ja
Displayresolutie 2560x1440
Touchscreen Capacitive Screen

Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Gerelateerde producten